| Pantera2010 a întrebat:

Copii ce program iti dati ca sa fac inregistrari sora mea in varsta de 8 ani stie sa cante frumos si vreau sa o inregistrez un program recording imi puteti spune? si cum sa il folosesc daca se poate un program cat mai usor laughing multumesc

Răspuns Câştigător
| premamotion a răspuns:

Cel mai usor de folosit este Audacity: http://audacity.googlecode.com/files/audacity-win-unicode-1.3.9.exe

1 răspuns:
| andrei09lucian a răspuns:

Mai intai iti trebuie microfon si pe urma poti folosii recordingplayer!