| unknown3243 a întrebat:

Craciun fericit! dati-mi si mie un patch la fifa 07 care sa aiba toate echipele romanesti. dau fundita! Dar sa mearga si sa nu aiba multe buguri.

Răspuns Câştigător
| alexandrey a răspuns:

Http://www.fifaromania.net/download/categorie/fifa-07/
poftim, sper ca ti-am fost de ajutor :), sarbatori fericite!

4 răspunsuri:
| unknown3243 explică:

Scuzatima ca a durat atata sa dau fundita

| alexandrey a răspuns:

Mă bucur, ca ţi-am fost de folos. Mersi pentru fundă.

| Bogdan_5174 a răspuns:

Am eu unu ia id meu si poate jucam la multiplayer id :bogdan.badea97 merge super bine si nu are bug-uri bafta big grin

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Http://www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2007-v2/ poftiti domnule sper ca a fost de folos si sper funda.Noi suntem o familie onorabila si sper ca voi primi funda.La revedere.