| RedNightmare a întrebat:

Credeți că e un vânzător de încredere? Mie îmi pare că prețul e mult prea mic!
https://s.click.aliexpress.com/e/89A4W8s

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E magazin oficial Xiaomi, are 98% calificative pozitive deci e de incredere.

Totusi pana ajunge in tara mai e nevoie sa platesti taxele vamale si tva-ul si ajungi aproape la aceeasi bani ca si cand l-ai cumpara din tara.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Intruder19):

Standard shipping e juma' de dolar pana la noi. Cu taxele cam ai dreptate. TVA si atita, nici o taxa. Taxa de comisionare care e 8 RON sau ceva de genul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/......e-edition/ - echivalentul a 331 USD. Ce vrei mai ieftin de atit?

| Sn4k3 a răspuns:

Cica e pretul mult prea mic, da te-ai uitat sa vezi cat costa la noi macar? Vezi ca aia sunt dolari, nu lei. E cam acelasi pret. Are si 98% rating cu 1500 voturi, e si facut top brand pe site, 3000 comenzi, ai si 1500 review-uri. Te-ai uitat macar la ceva inainte sa pui intrebarea asta laughing? Ti-as recomanda sa-l iei din Romania pentru ca nu e mare diferenta de pret si dureaza destul de mult pana vine.

| sofisis a răspuns:

12-15 milioane pentru un Xiaomi chiar nu e pret prea mic. Atata e si pe eMAG
https://www.emag.ro/......DJV12VBBM/
Si sincer eu l-as lua de pe eMAG. Macar nu stai 30 de zile dupa el si nu ai surpriza sa iti aduca cartoane in loc de telefon si mai ai si garantie.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Xiaomi sunt ieftine. laughing

| Panamax a răspuns:

Ti se pare.