| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că mărcile de telefoane coreene vor rămâne mereu în top? Sau telefoanele chinezești vor fi mai fi mai avantajoase? Dar telefoanele japoneze?

1 răspuns:
| Xox0 a răspuns:

Samsung va ramane in top multa vreme. Parteneriatul cu Google ii ajuta.
Telefoanele chinezesti vor fi mereu suspecte de spionaj, dar pe vanzari o duc bine si sunt avantajoase. OnePlus ar fi mai hippie.
Telefoanele japoneze, exemplu Sony, in momentul de fata nu mai sunt populare.