| JustaLittle a întrebat:

Credeti ca merita sa cumpar acest telefon? http://www.domo.ro/......Storm_V100

13 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Parca la 300 lei ai alte variante...

| JustaLittle explică (pentru sltlp):

De ce esti rautacios?

| sltlp a răspuns (pentru JustaLittle):

Nu sunt rautacios, dar cam asta e adevarul.

| JustaLittle explică (pentru sltlp):

Am vazut altele mai scumpe care au o camera de toata jena...

| sltlp a răspuns (pentru JustaLittle):

E adevarat, dar sa nu stai cu impresia ca ala are un senzor prea performant...

| JustaLittle explică (pentru sltlp):

Dar totusi are 5mp

| sltlp a răspuns (pentru JustaLittle):

Da, e adevarat. Deci la pretul care e acum e ok la ce platesti si ce primesti.
Ca ziceai de senzor, stii ca HTC one m8 are camera de 4mp?

| JustaLittle explică (pentru sltlp):

Pai...

| sltlp a răspuns (pentru JustaLittle):

Deci daca vrei un smart, cumpara acel telefon ca are un pret foarte bun. Vroiam sa zic legat de senzor ca nu conteaza doar rezolutia. Am dat ca ex. HTC one deoarece are doar 4mp dar face poze foarte ok.

| JustaLittle explică (pentru sltlp):

Ahaaaa...

| Jipa95 a răspuns:

La pretul de 260 lei, se merita. Este un telefon low-end destul de acceptabil, camera foto de 5MP, destul de rar mai intalnim o camera de 5mp pe un asemenea telefon. Atat memoria ram cat si procesorul sunt acceptabile, unele jocuri cum ar fi temple run, fruit ninja, si o multime de jocuri pana in 500mb iti vor merge foarte bine. Ce nu arata, este bateria, cati miliamperi are, dar ca si la majoritatea telefoanelor smart, nu te va duce mai mult de o zi bateria daca te si joci, vorbesti, sau esti pe wi-fi cu el. happy
Bft.

| JustaLittle explică:

MateiDeleanu-din cate am citit pe la camentarii telefonul asta e ma prost decat cel pe care l-am dat eu.Multi spun ca face poze naspa {are4 3.2 iar cel de la E-boda are 5) si touchscreen-ul este destul de "unresponsive" {tot din camentrii}

| Madan_Daniel_1984 a răspuns:

Nuu,Iati un Samsung Galaxy S ceva.