| FrancezuRN a întrebat:

Salut băieții, sunt în școala de șoferi din martie anul trecut, mai am trei ședințe de făcut din motive personale nu am avut timp sa termin, credeți că am timp până în martie acum să iau permisul,?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă dai repede din schimbător (sau "pana ta") ești gata in două săptămâni!

| Crackman a răspuns:

Depinde. in ce oras esti, cum este cu programarile si tot asa... sanse sunt dar mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu-i zici instructorului să te încheie, te duci să dai sala și faci ședințele înainte de traseu?
ai apuca să dai o dată

| Shimozukushiki a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea merge. mai ales dacă e la vreo școală ceva.
Am încercat și eu chestia asta și mi-au zis că nu se poate.

| Ionut082004 a răspuns:

De ce sa nu ai timp daca te stradui sa inveti vei rusi.

| Crackman a răspuns (pentru Ionut082004):

Scrie daca termina cu totul... ce nu este chiar usor. Astia abia se misca cu politia lor

| FrancezuRN explică (pentru Crackman):

Pana mea, mă gândeam că până pe 15 termin cu alea 3 ședințe îmi mai rămâne sala, la care mă programează in doua săptămâni. eu zic că aș avea timp.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru FrancezuRN):

Ai timp, în ultima vreme programarile mergeau mai repede în Buc.

| Crackman a răspuns (pentru FrancezuRN):

Am zis ca este greu nu si imposibil. Acuma iti urez mult noroc si din prima sa termini.

| Shimozukushiki a răspuns (pentru DeathIncarnate):

„în ultima vreme" când? Am fost eu și m-a programat peste 1 lună jumate.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Tati,acum 2-3 ani te baga dupa 6 luni

| FrancezuRN explică (pentru DeathIncarnate):

Anul trecut te programa greu acum te programează la 14 zile lucrătoare