| Breakingthehabittonight a întrebat:

Credeti ca suntem singuri in univers?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Singuri nu am fost, nu suntem si nici nu vom fi niciodata.Este Dumnezeu cu noi desi noi nu Il tradam cum ar trebui pentru ca ne vegheaza.Si vis-a-vis de apropo-ul tau la OZN-uri si extraterestri, asta ar trebui sa ne intereseze prea putin.Sunt foarte putine cazuri cand se observa pe cer dar si mai putine cazuri cand acestea nu sunt doar, dupa cum spunea cineva mai devreme, avioane trimise in recunoastere in diferite scopuri.
Si in plus, cu ce ne-ar ajuta sa stim prea multe? Cu cat vrem sa stim mai multe, cu atat ne dam seama ca stim prea putin ...Nu ne scapa verzuii din criza si nici ei nu stiu ce va fi in 21 decembrie 2012 daca tampenia asta (inca) mai preocupa pe cineva. Toate bune

23 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

nu :d

| mgtow a răspuns:

Daca sunt extraterestrii inseamna ca avem vecini si sunt o alta civilizatie in plus

assiris
| assiris a răspuns:

Nu. Mai exista si Dumnezeu

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu cred asta!

| cartman a răspuns:

Nu, mai exista o specie numita men in black. le plac buzunarele, au un iq foarte scazut si sunt periculosi cand umbla in turma.

| Flash a răspuns:

Sanse 99% sa nu fim singuri, insa toate OZN-urile pe care le vezi la stiri, pe net, etc. nu sunt aparate de zbor extraterestre, ci doar avioane experimentale.

| TudorGălățan a răspuns (pentru Flash):

Gresit, sunt avioane, elicoptere, sateliti fenomene atmosferice, astronomice etc. Si oricum deja sau invetat farfurii zburatoare, dar lumea nu prea stie asta.

| Laue a răspuns:

Sunt sigur ca nu. Ar fi prea mare risipa sa fim doar noi.

| SimonaMrr a răspuns:

Pai. Universul este prea mare ca sa fim doar noi. Chiar ar fi risipa. Deci eu presupun ca nu thinking

| Piticaaa a răspuns:

Nu suntem. Sunt absolut sigurahappy

| cris05 a răspuns:

Pssttt doar noi 2.

| RoberT_2406 a răspuns:

Sansele ca Homo Sapines sa nu fie singura forma de viata inteligenta sunt la fel de mari ca suprafata universului. Infinite!

| Alexandru a răspuns:

"tratam" si nu "tradam" ca mai apoi se intelege altceva si nu de alta dar scrisesem atata in van daca lasam asa.

| mary_4765 a răspuns:

Eu chiar cred ca mai e cineva...asa imi pare mie, parerea mea

| luetA a răspuns:

Am fi egoisti sa credem ca suntem singurii.

| nutsa a răspuns:

Suntem noi si cu Dumnezeu, mai mult nimeni, fara OZN sau alte chestii de genu, is doar alarme false, nedemonstrate de nimeni si doar pentru a duce lumea in eroare.Treziti-va lume!

| AddaXD a răspuns:

E totusi posibil sa fie extraterestrii, dar cu toate incercarile, probabil nu vom afla vreodata

| sdfgsdf a răspuns:

Sigur ca nu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Tocmai ai terminat de vizionat un film cu Aliens si ai morovu' la cur?

| cîrne a răspuns:

Credeti ca lui doamne-doamne nu i-ar fi fost suficient se distreze copios doar pe seama noastra?

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

[-x.Nu,mai szunt sh alti oameni care exsistha.nu szuntem singuri pe planeta, sh nici in univers. Fundita?happy

| TudorGălățan a răspuns:

Exista prea multe planete ce orbiteaza prea multe stele ce fac parte din prea multe galaxii etc. incat sa existam numai noi. Eu cred ca exista extraterestrii; ar putea exista mai bine de 4000000000000000 planete in univers, iar lumea crede ca una (1; una; U-N-A) este locuita.

| Radu_9032 a răspuns:

Suntem singuri!