| maxim_6122 a întrebat:

Creez o conexiune wi-fi si mobil(prin virtual router ) si la mobil i-mi cere cheia prepartajata pentru Wlan : ce e asta ce cod sau adica cheie trebuie sa introducc? funditaaaa mareeeeeeee pleasee

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

La router la setarile de securitare, ai posibiliatea sa setezi o parola pentru cei care se conecteaza - parola respectiva ti-o cere la conectare

2 răspunsuri:
| necuratu a răspuns:

E parola cu care te conectezi la router de fiecare data cand iti cade wirelesul

| maxim_6122 explică:

Ok, mersi baieti sa primit totul cu succes