| aydaaylani a întrebat:

Cum ma conectez la internet prin wireless pe un netbook cu windows xp? Am avut wireless pe linux, nu am CD/usb de instalare la router, pe linux mi-l detecta automat, si nu stiu ce conexiune trebuie sa creez, cand ii dau pe wireless imi cere USB sa-l instalez. Prin tutoriale de pe internet, vad ca are deja conexiunea cu calculatoare cu wireless. Cum o creez?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai ce treaba ai cu routerul? Ai treaba cu wireless-ul de la laptop! Instaleaza-ti driverele, activeaza-l, parca sunteti cazuti din Luna!