| danielut a întrebat:

Cu ce activități se ia virusul "Politiei romane"? Va rog sa imi rsspundeti!+FUNDA

Răspuns Câştigător
| BogdantheDreamer a răspuns:

In special pe situri xxx si reclame. Virusul tocmai asta spune, ca ai luat amenda pentru material P****grafic bla bla. L-am avut si eu. Ca sa scapi de el, pornesti windowsul in safe mod si il stergi din Cpanel, e o aplicatie mai mult.

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca intri pe anumite site-uri, nu stiu ce fel de site-uri, dar l-am luat si eu odata. Din fericire, doar am inchis browserul din task manager, si nu s-a infectat PC-ul, mi-a aparut doar in browser. Poate sa-ti apara si in calculator, si nu-l mai poti inchide ( probabil se descarca si se executa automat la pornirea windows-ului ).

| danielut explică:

Eu stiam ca site-urile XXX sunt legale?