| CosminAlinn a întrebat:

Cu ce alta aplicatie in format. jar, pentru Nokia 3110c, ca si aplicatia Boltbrowser, pot vizualiza video-urile de pe Youtube? Oare aplicatia Boltbrowser e singura aplicatie cu care se pot vizualiza video-urile de pe Youtube sau mai sunt si altele? Daca mai sunt alte aplicatii ca si Boltbrowser, sa-mi spuneti care sunt si de unde le pot descarca.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YourTube v0.9.1 -> http://www.umnet.com/download-software/7851-YourTube_v091
Bafta!

| CosminAlinn explică (pentru neluL):

Nu o pot descarca. Poate nu e in format .jar.Telefonul Nokia 3110c suporta doar aplicatii in format.jar.

| neluL a răspuns (pentru CosminAlinn):

Este format jar! Uita-te la caracteristici!
Title: YourTube v0.9.1 Java J2ME apps software apps
Category: entertainment Software apps
Info: jar | 38k
Auther:
From: EnigmaR
Download ID: 67851

| CosminAlinn explică (pentru neluL):

L-am descarcat, dar nu merge.Cand caut un video, zice "Error in HTTP operation".

| neluL a răspuns (pentru CosminAlinn):

Tu stii sa faci diferenta intre MANCARE si MANCARIME? Ai descarcat programu-ai deschis programul ->DECI ->programul FUNCTIONEAZA! Error in HTTP operation ->este alta mancare de peste->este de la conexiunea de internet.