| Sooorin a întrebat:

Cu ce anume pot filma pe calculator in HD in afara de fraps sau hiper cam? Dati-mi un nume sau un link.

4 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Http://www.techsmith.com/download/camtasia/default.asp,dupa ce termine de filmat si apesi pe butonul save and edit, o sa iti apara o fereastra din care alegi 2080 x 720 in dreptu unde scrie youtube hd, dupa ce termine de retusat videoul dai la butonul produce and share, alegi din dropbar HD, si pui locatia si astepti pana se termina, iti va arata un tutorial la prima deschidere, uitate la el pentru mai multe detalii

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca vrei in jocuri: Bandicam
Daca vrei pe desktop: Camtasia Studio

| Vali0n a răspuns:

BandiCam este foarte bun.