| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Cu ce aplicatie pentru android pot filma pe fraze gen sa filmez putin,sa opresc apoi pornesc iar dar totul sa fie intr o singura filmare ca pe instagram gen. Sau cum sunt Best Vines, cam asa. Funda urgent!

1 răspuns:
| Damage24O a răspuns:

Salut. Nu prea exista aplicatii de genul, dar, daca ai un android mai mare s-ar putea sa iti gaseasca urmatorul program din magazin play: "SUGAMAI TELES", este un program American, functioneaza foarte bine, nu sacadeaza, dar iti trebuie un android mai mare ca sa iti gaseasca aceasta aplicatie.
Succes. FUNDA?