| adreanse a întrebat:

Cu ce pot copia cd uri video, care la nu sunt originale(sunt copiate la randul lor)? am incercat cu nero, dar imi zice "insert original disc". as vrea mai detaliat. mersi big grin

2 răspunsuri:
| Bog15 a răspuns:

In mod normal intri in nero sau alt program si dai copy cd, acesta face o imagine virtuala care o scrie pe un alt cd sau o salveaza pe calc si o poti incarca fie cu nero, fie cu daemon tools, fie cu power iso, deci uitete ca ar trebui sa mearga, nu inteleg de ce iti da mesajul ala

| reanu a răspuns:

Ar trebui sa mearga cu nero
daca zice insert original disc asta e de la unitatea ta de cd.rom dvd, rom sau ce ai tu,,