| CPR a întrebat:

Cu ce pret pot vinde un telefon sony ericsson k810i la mana a-2-a?

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

M-am uitat pe net din curiozitate la pretul telefonului tau si variaza intre 600-1. 000 Ron. Destul de scump, trebuie sa fie performant. Pai asta depinde in principal si de cum arata telefonul tau, de cati ani il ai si cate minute vorbite are. Cred ca 5 mil ai lua pe el sigur.

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

IVanaaaaa...esti cu cabina! Uita-te si tu aici ce preturi sunt la telefonul asta: http://www.okazii.ro/cautare/sony+ericsson+k810i.html

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca in jur de 400-450 de roni, depinde cum arata si daca corespunde tehnic.

| ChRoM a răspuns:

350 - 400 lei

| KellyGreen a răspuns:

Vreo 2- 3 milioane

| CPR explică:

Mersi la toti