| NMTeCxTelRyS a întrebat:

Cu ce program as putea face videouri ca satana ( Codrin Bradea ) adica sa ma filmeze si pe mine cu camera web...

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

In primul rand nu se face cu camera web, iti trebuie o camera buna de filmat + trepied. Iar programul cel mai bun este Sony vegas si after effects dar nu cred ca stii nici cum se adauga un text acolo, incearca camtasia studio 8, eu asta folosesc cand editez ceva, e pentru incepatori si ai esentialul acolo

| NMTeCxTelRyS explică (pentru Evolution):

In After Effects nu ma pricep dar le am in photoshop... Ms happy

| Evolution a răspuns (pentru NMTeCxTelRyS):

Nu ai cum sa editezi in photoshop un video laughing, doar imagini pe care le poti adauga in video

| NMTeCxTelRyS explică (pentru Evolution):

Stiu ca in photoshop nu se poate edita videouri... Eu am spus ca ma pricep in photoshopwinking Citeste mai bine data viitoare