| craniul a întrebat:

Cu ce program pot afla ce placa video am? toate datele

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

... du-te la start si scrie system information(s) ...ar tr sa iti apara!

5 răspunsuri:
| nelu13 a răspuns:

Cauta pe google aida sau everest sunt niste programe cu care vezi toate componentele din pc. ce marca, ce capacitate absolut tot ce ai nevoie

| craniul explică:

Dar tot nu am dat de ce capacitate am placa video sad

| DarkSinAngel a răspuns:

Start -> Run -> dxdiag (Dai okay la mesajul care iti apare pe ecran, dupa care iti selectezi de-acolo DISPLAY, si iti va arata acolo ce placa video ai). Baftaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Download Everest si aflii toate datele!

| badboy_6643 a răspuns:

Sau poti scrie pe google GPU Download.Este un program mai exact care poate sa iti arate mai multe informatii despre placa video happy