| LuisEdward a întrebat:

Cu ce program pot sa pun parola la folder (sa imi ceara parola cand vreau sa intru in el)?

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

Uite un program super tare, ai si tutorial video :
http://www.byetsoft.eu/......mente.html

2 răspunsuri:
| Sas a răspuns:

Xista asemenea programe, le-am incercat, dar nu am gasit inca niciuna sigura, deseori materialele din folder-ul parolat a devenit inutilizabil!

Ai 2 variante posibile: iti ascunzi folderul undeva bine, intr-un sub-folder, doar de tine stiut si-l faci invizibil sau iti schimbi sistemul de operare si inveti / folosesti Linux, care permite asa ceva, asa functioneaza, cu drepturi de acces pentru orice fisier sau folder (director).

| AngelaZero a răspuns:

Click dreapta pe folder si da-i la sharing -> "make this folder private" (asta daca e parola pe log) parca mergea, da-i o incercare si multa bafta