| goshty a întrebat:

Cu ce program se poate vedea cine intra pe messenger pe invizibil? Nu ma refer la cele online prin care se poate verifica fiecare persoana in parte, ci toata lista de messenger in timp real.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit de cateva programe dar nu am folosit
Poate te lamureste acest site

http://mazgalici.ro/2008/05/28/cine-este-pe-invisible-pe-yahoo-messenger/

| goshty explică (pentru anonim_4396):

Da, dar eu ma refeream la un program care necesita a fi instalat si sa vezi ca cineva intra pe messenger, ca si cand ar fi intrat normal. Abia dupa ce te uiti in lista observi ca e pe invizibil. Ca asa m-a descoperit ieri o colega, abia intrasem pe invizibil si m-am trezit cu ea pe capul meu. Deci sigur exista un astfel de program...ca nu ma verifica ea pe site chiar in acel moment.

| anonim_4396 a răspuns (pentru goshty):

Odata ce ai trecut pe acel site adresele acolo raman daca nu iti stergi istoricul

| bDaniel a răspuns:

Cel mai simplu iti memoreaza si id-ul;) fundita? :D http://www.imvisible.ro/

| dracusorvoinic a răspuns:

Intra pe google si scrii program cine intra pe invizibil si iti da..acolo sctii id-u si iti da daca ii pe invizibil sau daca ii iesit. funda...happy

| Mihanta_Nicolae_1958 a răspuns:

Messenger cum verificam pés. Pé invizibil