| Jawsz a întrebat:

Cu ce program sunt editate pozele : https://instagram.com/liricipentrucritici/?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Photoshop

| MskDesign a răspuns (pentru Aasdfghj):

Nu cred ca este un photoshop-er deoarece in multe din imaginile acelea sunt prea multa asemanare, doar daca nu ar fi prea indragostit de acel stil.As crede, mai degraba, ca ar fi un program online de modificat poze sau vreo aplicatie android.

| Aasdfghj a răspuns (pentru MskDesign):

Este photoshop.happy Pagina lor oficiala este pe tumblr. Program in android nu este sigur.
Editez astfel de poze si iti spun sigur ca e photoshop.happy

| MskDesign a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eu am raspuns asa pentru ca putin habar am si eu, folosind programele gimp si baie cs6.