| TFK a întrebat:

Cu ce programe pot vedea filmele in 3d pe un televizor 3d? funda
ps:daca necesita codecuri ca Stereoscopic Player,va rog sa mi le dati si mie va rog, sau chiar daca puteti sa-mi dati codecuri la Stereoscopic Player

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Poţi viziona în 3D doar dacă filmele sunt 3D.

| TFK explică (pentru Arthur):

Am filme 3d, da nu le pot deschide, nu stiu cu ce sa le deschid, cu ce player

| Arthur a răspuns:

În mod normal din menu setup 3D pentru programe 3D.

| K0sti a răspuns:

Da ochelari ai?

| TFK explică (pentru K0sti):

Da,am,intrebam cu ce program

| K0sti a răspuns:

KM-Player, the best.

| akbaa a răspuns:

CyberLink PowerDVD 12 este cel mai bun atat pentru MKV-uri cat si pentru blu-ray-uri. Cu programelul "3DSubtitler" iti faci subtitrarea din 2D in 3D asa cum arata pe un blu-ray