| NicVal74 a întrebat:

Cu stima. Va rog sa ma ajutati intr-o problema! Am viteza mica la upload. Am internet de la rds fiberlink 1000, downloadez cu 60mb/s si upload 35 kb/s specific ca am router KAON AR 4010, am facut si port forwarding in setarile de la router nu stiu ce sa mai fac! Va rog sa ma sfatuiti cu ceva setari sau ce se mai poate face! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Internet accelerator cauta pe google

| AlexDarius3 a răspuns:

Si eu care credeam ca am viteza mica : download maxim 5 si upload 0.88.