| NicVal74 a întrebat:

Cu respect va salut! Intampin de ceva vreme o problema, aceea este ca videourile 4k de pe Youtube nu pot sa le mai vad, pe tv Samsung 40MU6172, specific ca am net de la rds de 1000 si am router kaon ar 4010, ce as putea face sa pot sa vad videourile 4k? vA MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic, asta se întâmplă pe toate televizoarele, doar așteptată ca imaginea sa devina 4k, fiindcă când începe videoclipul de cele mai multe ori este 240p deci o să revină peste ceva timp

| nicu991 a răspuns:

Mai da-i si tu din setari "stergere date internet", sau vezi daca ai vreo actualizare disponibla.