| balanika a întrebat:

Cui vand un iphone 3Gs nou, sigilat, cu garantie chiar? Eu vreau 1250lei pe el, poate vrea cineva, sau cunoasteti un prieten. mersi mult

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

In primul rand nu ai postat unde trebuie (nu e rubrica de anunturi).

Si oricum pretul este imens, fie el sigilat si cu garantie, dar e un telefon depasit din punct de vedere tehnologic.

| virusake a răspuns:

Second hand e si al tau. Atat timp cat nu poti sa imi emiti factura si sa imi scrii o garantie pe numele meu, se numeste produs sh.

| skama18 a răspuns:

Cu 1250 de lei imi iau 3 iphone uri sigilate si imi mai ramane si bani

| balanika explică:

Skama 18: ha ha. zi-mi si mie un link, sau numele unui magazin de unde poti lua un 3gs cu 450 ron.ca din calculele tale asa reiese.dar sa fie original. nu replica sau second hand.

| skama18 a răspuns (pentru balanika):

Pai cine e prost sa cumpere electronice scumpe di roamania asa sa si ramana (specific prost) pai in Germania cumperi cu 150-200 euro si transportul e doar 60 de lei si nu are certificat de garantie ci certificat de producator daca stii ce inseamna, in plus cu ce ma incalzeste daca e original, am iphone 4 replica de 8 luni si n u am probleme cu el(l-am primit sigilat cu toate accesorile) la un pret de 450 lei.deci mi se rupe daca e original sau nu

| balanika explică:

Virusake...am specificat garantie! este cumparat de la firma cosmote, logic ca nu o sa apara numele tau pe factura si garantie, ci numele celui care l-a cumparat. am zis ca il dau cu garantie. vrei poze cu dovezi?, mai intai sa gasesc cumparatorul, dupa aia ma chinui sa-i fac si poze la garantie si factura happy. in fine...