| PapaAmericano a întrebat:

Cum activez windows vista ultimate?
Imi trebuie program sau cd-key?
Si daca se poate si un link sau un cd-key!
MS

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pana gasesti un activator foloseste asta:
Printr-o simpla linie de comanda data in CMD (command prompt) putem reactiva cele 30 de zile de trial version.
tot ce trebuie sa faceti este:

1 Dati click pe "Start" (orb buton)
2 In bara de cautare "Search" scriem: cmd
3 Ne va afisa rezultatul cautarii, dam click dreapta pe "cmd" si alegem din meniul contextual "Run as administrator"
4 In fereastra "CMD" scriem comanda: slmgr -rearm
5 Dam Enter, ne va aparea o fereastra in care ni se spune ca operatiunea sa efectuat cu succes si dam "OK"
6 Dam Restart la pc si voila, avem inca 30 de zile in care putem sa ne bucuram de Windows!
Putem da aceasta comanda de 3 ori, si procedand astfel totalizam 120 de zile in care putem folosi Windows 7 sau Vista complet legal. Sfatul meu este sa dati aceasta comanda in ultima zi in care expira windowsul pentru a nu "epuiza" inutil aceasta functie numita REARM.

| Sperman a răspuns:

Uite aici, ti-am uploadat activatorul pe care il folosesc si eu pe Windows 7.
Stiu o sa ti se para ciudat si ai sa-mi spui ca n-o sa mearga, dar nu e asa, merge. E testat de mine, la pc-ul celalat am Vista si am activat Windows-ul si acolo, deci stai fara grija merge.

Clik here to download file ----> http://www.2shared.com/file/szRLWS3l/Windows_7_Activation.html