| Fl4sh3rON a întrebat:

Cum adaug masini in GTA SanAndreas?

Răspuns Câştigător
| Ion1234 a răspuns:

Dowlandezi masina de pe net si cu ajutorul GTA-SA Crazy IMG Editor schimbi caracterul masinii punind in arhiva img files

7 răspunsuri:
| franklyn a răspuns:

Cu mod installer http://grandtheftauto.filefront.com/file/San_Andreas_Mod_Installer_SAMI; 55091

sau da-mi un pm cu id tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adaug masini in GTA SanAndreas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu au ot asa ceva caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustu!laughing si eu caut!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu ca iti trebuie programul san andreas mod instaler pai dawnloadezi masinile de pe netbig grin

| cocomen a răspuns:

Le downlondezi de pe net. Si mai departe nu mai stiu nici eu casta caut si eu (pe cineva care sa ma ajute sa le instalez!)...etc...
Daca vrei contacteazama la adresa cocomen25!