| Razvan_Steffan_1992 a întrebat:

Cum adaug unei melodii o poza pentru a putea uploada pe Youtube?

7 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ai nevoie de un soft de editare video sau creare slideshow. De obicei, proiectele formate doar din fotografii si muzica se pot face cu programe simple, chiar gratuite. Gasesti versiuni atat pentru pc/laptop, cat si pentru telefon.

| Razvan_Steffan_1992 explică (pentru dannyel86):

Imi puteti da 2 3 programe ca exemplu? Te rog

| dannyel86 a răspuns (pentru Razvan_Steffan_1992):

Pe ce platforma lucrezi? Pc/laptop cu Windows? Telefon cu Android?

| Razvan_Steffan_1992 explică (pentru dannyel86):

Pe laptop cu windows.

| dannyel86 a răspuns (pentru Razvan_Steffan_1992):

Incearca Movie Maker din Windows sau chiar Wax 2.0e, de pe site-ul dezvoltatorului.
http://www.debugmode.com/wax/download.htm

| AlexDarius3 a răspuns:

Trebuie sa o pui la editare, incearca un program de editare, majoritatea sunt cu bani, dar stii tu ce sa faci. Gasesti de asemenea pe Youtube tutoriale cum sa le folosesti.

| G510 a răspuns:

Încearcă cu Sony Vegas, e mai complicat la început, dar te înveți.