| AlexaTeoLaz a întrebat:

Cum adica furnizorul poate vedea ce ai cautat pe modul Incognito? Apare pe factura sau cum? P.S.:Astăzi am aflat si eu de modul Incognito si nu înțelegeam la ce se refera atunci când scria asta.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furnizorul tau de internet poate vede orice site pe care intri dar stai linistit nu se uita nimeni la site-urile pe care intri.
Chiar si daca folosesti ingonito vor exista mereu probe de activitatea ta online.
(In unele tari furnizorul de internet nu au voie sa iti vada istoricul e ilegal nu stiu daca se intampla asta si in Romania)

2 răspunsuri:
| sprezero a răspuns:

Adica nenea de la Telekom sau Digi poate vedea paginile pe care le accesezi, la nevoie.
Incognito are rol numai sa nu iti stocheze pagini "history". In rest e la fel...

| cocoloco a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni de la Digi, Vodafone etc. pe ce site-uri intrii tu happy