| TheBeautifulGirl a întrebat:

Cum afli daca te suna cineva cu numar ascuns?

7 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Pe ecranul telefonului apare Numar Privat sau Numar Necunoscut.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apare pe ecran scris: apel privat ori anonim apeleaza.Nu raspunzi daca nu vrei. eu de obicei nu raspund la numere ascunse...Incearca si tu cu #31#0729...si scrii numarul in continuare. Poti proba cu usurinta daca ai doua telefoane. Si vezi cum iti apare scris.

| MariusF23 a răspuns:

Daca te suna cineva cu nr. ascuns, pe ecranul telefonului va scrie Numar privat, Numar necunoscut. Sper ca te-am ajutat happy

| GodMode a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=7440 te uiti aici, este un video mai jos...

Mult Noroc!

| CASAdeTelenoveleRO a răspuns:

Iti apare pe ecranul telefonului Blocked sau Numar privat. Tu nu ai cum sa-l suni inapoi...