| skaywalker a întrebat:

Cum aflu ce fel de memorie RAM am iau la laptop? DDR1 DDR2 DDR3 si daca exist un program care sa ma ajute sa joc jocuri pe care PC meu u le suporta

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Instaleaza programul de aici http://download.cnet.com/Speccy/3000-2094_4-75181811.html si o sa-ti spuna tot ce vrei sa stii. Pentru jocuri nu instalezi nimic.Doar jocul si va merge daca sistemul tau permite.

1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Unul dintre cele mai cunoscute programe cu care poti afla orice informatie despre calculatorul tau e Everest. E usor, simplu, si imediat afli tot ce vrei. Il gasesti rapid cu Google ca sa il downloadezi.