| Constantinescu_Florin_1987 a întrebat:

Cum aflu emailul meu că nu-l mai stiu?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai intrat pe el pe acel PC este probabil sa-l fi retinut browserul. Altfel, n-ai cum!

| PainTech a răspuns:

Salut Florin!
Verifica daca adresa de e-mail nu este legat de unul din conturi ( Facebook, Steam, Google Apps ). In acest caz e simplu de aflat adresa.

Cum a spus si Salontanul, e posibil ca browserul sa fi memorat adresa in timpul uneia din conectarile anterioare.
Pentru a face aceasta verificare pe browserul Chrome (PC) tasteaza " chrome://settings/passwords " in bara de URL.

| Dovlete a răspuns:

Cum aflu gmail meu

| VoaidesiIulianConstantin a răspuns:

Cum aflu emailul meu că nu-l mai stiu