| Dumitrache22414 a întrebat:

Cum anulez ștergerea contului ebay?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sterge un cont in ebay, acela ramane acolo pe veci, doar ca va fi blocat de administratia ebay-ului.

| dullcat a răspuns:

Buna.De obicei stergerea la astfel de conturi se activeaza dupa un timp, nu se intampla pe loc.Cel mai probabil inca iti poti accesa contul, deci intra la setari si cauta anuleaza stergere contului sau cam asa ceva.Pe email ai verificat? E posibil sa ai si acolo scris Daca doriti sa anulati aceasta actiune sau credeti ca e o greseala click aici [...].