| PlayTheGame a întrebat:

Cum as pute-a face rost de codul de, decodare (este codat in vodafone) al unui telefon samsung galaxy Gio. Stiu ca pentru fiecare telefon in parte este un anumit cod dar cum as pute-a face rost de el fara sa ma duc la astia care decodeaza si sa platesc?!

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Fara sa platesti nu ai ce sa faci mai bine cumparai de la germanos astea. nu Vodafone cosmote Orange pentru ca le au codate doar cu abonament nu mai sunt codate! Bafta ai doar sa platesti.