| Robert_Navala_1997 a întrebat:

Cum as putea edita o poza simpla normala sa o fac alb negru, dar tricoul care il port in ea sa ramana culoarea initiala (rosu) si putin mai accentuata?big grin un raspund cat mai clar va rog...happy

2 răspunsuri:
| VitalyDeMarco a răspuns:

Trebuie sa folosesti Photoshop. Trebuie selectat tricoul apoi invert si apesi change to black and white. Daca nu te descuri cauta-ma pe http://youtube.com/user/NORTEKbiblie

| agathapurple a răspuns:

Ce program folosesti pentru editare? daca ai photoshop nu stiu sa-ti spun pasii excat dar daca ai photoscape intri la unelte, effct brush si ai acolo "ton gri". Asta ca sa faci alb negru. Ca sa intensifici sau sa intuneci putin rosul de care aici, tot de la effect brush folosesti functiile de intunecare sau intensificare. Si asta.i tot.