| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face rost de un domeniu gratis?

3 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna! pay... nu cred ca exista asa, dar eu mi-am facut pe www.hostso.com succes

| zerozero a răspuns:

Domeniu gratuit doar. tk (www.dot.tk) sau poti sa iti faci un site foarte bun care merge la milisecunda, fara reclama in pagina total 100% pe www.home.ro

| rserpu a răspuns:

Www.website.ws ai primele 7 zile gratis pentru a incerca, dupa aia o sa te coste 10$/luna, dar poti sa vezi site-ul meu www.webmoneyhq.ws Eu folosesc acest domeniu pentru afacerea mea.