| Blajajshdbdm a întrebat:

Hei..sunt curioasa..cum as putea face rost de un cont de Netflix gratis?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, te duci si-ti faci cont pe Netflix, ca-i gratis prima luna!
Dupa care, va trebuii sa decizi daca platesti ca sa-l ai in continuare sau renunti la el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci un cont ca oricine. Prima luna e gratis... pe urma scoti banul ca restul utilizatorilor

| devilshelp a răspuns:

Nu ai cum, dar iti spun cum am facut eu. Tatal meu are un card Pre Pay (card pe care bagi bani de pe cartea de credit ca sa nu iti dezvalui numarul cartii). Si prima luna e gratuita. Poti sa iti faci cont si sa il anulezi inainte sa inceapa luna a doua. Asa te poti uita pe gratis o luna intreaga. Crede-ma, am cautat peste tot conturi gratis dar nimic. In orice caz, succes!