| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea face un cont offline pe games for windows live? adica am un cont dar nu stiu cum sa-l fac offline va rog sa ma ajutati. MS

Răspuns Câştigător
| NewFolder a răspuns:

Pai intri in joc, dupa apesi tasta "home" si o sa iti apara fereastra de la windows live, dupa care dai create a new profile si o sa iti para o fereastra in care ai multe de citit. dai scrool down pana jos si o sa ai un "link" in care o sa scrie create a local profile...
acolo intri ci til creezi...winking
succes...winkingwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NewFolder a raspuns bine dar daca stie vreau sa ma ajute si pe mine cu urmatoarea problema:
Am jocul Batman Arkham Asylum si cand mi-am creat contul imi zice ca pot juca dar nu pot salva si nu stiu de ce
daca stie il rog sa ma ajute

| mihay_8367 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am luat jocul Dirt2 mi-am facut cont pot juca da nu se salveaza daca aflii da add:mihay_28boss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NewFolder, merci frate. as fi vandut calculatorul si sa derulez porcaria aia sa vad "local profile" tot n-as fi facut...

| benflorin a răspuns:

Tare, destul de simplu, nu ma gandeam sa ajung pe acolo! Multumesc!

| Ene_Mihai_Gabriel_1999 a răspuns:

Nici eu nu stiu
mi-am facut cont si can intru ma loghez si apoi imi cere un cod de 25 de cifre