| alinutza4a a întrebat:

Cum as putea face un videclip gen cele de pe youtube cu mel pe fundal si versuri scrise. as vrea sa fac un colaj cu poze din vacanta cu mine si prietenele mele si sa pun o melodie draguta pe fundal. nu vreau sa fac in powerpoint ca nu imi place. vreau ceva mai dragut eventual special pentru poze

5 răspunsuri:
| clofu a răspuns:

Cel mai simplu ar fi in windows movie maker, poti intorduce si melodie pe fundal.Il gasesti in meniul start, all programs, Windows movie maker

| MissDelevingne a răspuns:

Cu Windows Movie Maker am facut un filmulet pe youtube

| KuKluXClannad a răspuns:

Cu Widows Movie Marker. Program care il ai in Start --> All Programs

| perry_8917 a răspuns:

Pentru asta foloseste movie maker, este free si bun( daca ai XP il ai preinstalat)