| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea folosi placa video dedicata de pe laptop? ca sunt 2 una din procesor Intel hd3000 si nVIDIA gt525m? astept idei

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Teoretic o sa intre automat in functiune cand va fi nevoie de ea! Succes!

| IulianP a răspuns:

Ai instalat driver-u nVidia?
Daca este instalat corect, atunci cand rulezi un joc o sa intre in functiune GT 525M-ul.
Daca nu functioneaza asa, intra in nVIDIA Control Panel, si ai optiunea de a alege ce placa video vrei sa folosesti.