| Criste_Antonio_2002 a întrebat:

Cum as putea pune o poza intrun videoclip,nu sa dau poza videoclipului, intelegeti voi

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Editezi videoclipul cu un program de editare video (ex. Windows Movie Maker).
Tai (decupezi) din partea video o secventa de durata exacta cat vrei sa se vada poza si inserezi poza in locul respectiv. In acest mod videoclipul va avea acelasi durata, iar muzica nealterata, de aceeasi lungime.

| n1445 a răspuns:

Windows Movie Maker

| Clorox a răspuns:

Sunt multe programe, dar mai bine foloseste WMM! Este de asemenea, foarte usor de folosit!

| FoundYouLover a răspuns:

Bună! E un site dragut care te poate ajuta se numeste onetruemedia, scrie numele lui pe google, apoi dai clic pe site.Iți faci un cont acolo gratuit și apoi îți poți face videoclipuri în care să pui poze si melodii.Chiar le poți posta si pe Youtube sau alte site-uri după aceea.

| 19adrian19 a răspuns:

Incearca Sony Vegas. Urmareste si un tutorial.