| pinkflower a întrebat:

Cum as putea sa fac ca pe ecran la PC-ul meu sa tot se schimbe niste fotografii alese de mine? La mine deja se schimba niste poze dar eu vreau sa pun sa se schimbe altele.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Click dreapta pe desktop, Personalize -> Desktop Background, iar mai apoi selectezi pozele dupa care faci click pe butonul "Save changes"
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| alexxx a răspuns:

Desigur daca ai win 7 sau vista

| sergiu a răspuns:

Daca iti intra Screensaverul din Windows, si nu folosesti un program pentru a-ti schimba pozele de pe desktop, atunci tot ce trebuie sa faci e sa adaugi poze noi in folderul din care Screensaverul isi ia pozele... Din default folderul e My Pictures. Incearca sa pui niste poze noi acolo si vezi daca iti apar happy