| JustLauren a întrebat:

Cum as putea sa imi pun telefonul in limba romana...mentionez ca nu o are in memorie si am telefonul Sony Ericsson T303?

5 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Daca la setari de limba nu are romana, nu il poti pune in romana.Softul pentru acel telefon a fost facut doar in limbile care le gasesti la setari.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Mergi cu telefonul la un magazin orange, vodafone, internity cosmote.
Costa in jur de 10 lei, si eu mi l-am pus acum 2 saptamani.

An nou fericit!
Pa, pa.

| sssSnake a răspuns:

Pai ai putea sa mergi in orce magazin de profesie(telefonie) sau mai sigur du-te intr-un magazin cu profilul "GSM". Tu singura acasa nu ti-l poti facea, pentru ca e ceva de munca la el, si pot sa apara si unele complicati. SUccEs:*

| Alin_2237 a răspuns:

Dar nu are limba romana te duci la un service de telefoane si iti pune acolo softu in limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca trimiti sms la 1390 cu textul 2131301 primesti 400 min si 400 sms in retea+80 min internationale...credeam ca e pacaleala dar a mers si acum ma bucur de minutebig grin. Testat suta la suta.