| anonim_4396 a întrebat:

Cum ataca cibernetic Rusia pe America? Ca tot n-am inteles. Doar nu trimite Ddos de alea, ca de alea fac numai copii nervosi.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu nu fac ddos happy

acuzatii sunt multe si majoritea legate de alegerile prezindetiale care au fost in SUA. Rusia e acuzata ca au atacat diverse retele si servere ale partidului democrat, au influentat campania politica online, ca au atacat sistemul electoral online in ziua alegerilor samd.

Adevaraturile atacuri nu inseamna ddos, inseamna infiltrari in servere si retele