| TheSmart a întrebat:

Cum au unii viteza incarcarii/descarcarii când descarca un joc de 10 MB/s?

Funda!

3 răspunsuri:
| LeMike a răspuns:

Cred ca vrei sa zici cand descarca cu 10 mb/s. Depinde de viteza internetului oferita de provideri de net(Digi, Romtelecom etc)!

| TheSmart explică:

Hmm, am internet de la romtelecom dar nu ating nici macar 1MB/s, sunteti sigur ca doar internetul conteaza?

| danyel98 a răspuns:

Depinde de internetul fiecaruia, daca ai internet de 100Mb/sec, 10 mb ii vei descarca in cateva secunde.