| VasiDobie a întrebat:

in ultima vreme mi-a scazut viteza netului si descarcarii, inainte se descarca cu 2mb/s si acum cu vreo 0, 5.Din ce cauza face asta si cum repar problema?(am prin akta)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,asa patim cu totii la sfarsit de luna.Din cauza descarcarilor majore, depasim limita de conexiune.Acim trebuie sa asteptam pana la inceput de luna cand ne va da drumul din nou la conexiune. Poate fi si din cauza semanlului foarte slab din aceste ziele. Si eu confrunt aceasta problema dar stiu ca am depasit limita de conexiune si pna ala 1 mai nu am ce face.

1 răspuns:
| Simon_Gabor_1979 a răspuns:

Pentru că ai instalat prea multe programe, trebuie să mai ștergi din ele