| Florin_3801 a întrebat:

Cum bag de pe calculator jocuri sau aplicati pe Sony Ericsson xperia mini pro sk17i :
Funda/va rog cat mai repede crying(

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Cauta pe internet aplicatii sau jocuri compatibile cu telefonul tau descarcale si poti sa le bagi in telefon cu cablul de data sau cu bluetooth

2 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Cu cablul de date. cauti pe net aplicatii compatibile cu telefonul pe care il ai

| Florin_3801 explică:

Da,dar nu stiu unde gasesc alea cu care sa le instalez adica path-urile alea sau ce sunt happy