| dany1598 a întrebat:

Cum bag si eu teme pe blackberry curve? am incercat prin cablu de date dar nu a mers, am descarcat direct pe el si tot la fel, iar de pe desktop manage nu pot pentru ca nu il am...stie cineva vreo modalitate?

Răspuns Câştigător
| SilanceWhite a răspuns:

Poi ar trebui sa ai BlackBerry deskto manager.(daca reusesti sa.l iei dai la application acolo si te descurci tu).Si, daca nu a mers cu"dirct in telefon", daca nu ai softul original atunci.nu prea ai sanse.Incerca sa le iei direct de pe net.Te conectezi la wi fi.Succesbig grin.Sper ca te.am lamurit cat de cat.