| MonicutZZa a întrebat:

Cum bag subtitrare la un film?

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Redenumeşte subtitrarea astfel încât să aibă exact acelaşi nume ca şi filmul şi ţi-l va lua automat orice player.

| oz a răspuns:

Codecuri si player cu optiunea asta.

| smeeagol a răspuns:

Prima oara bagi filmul, apoi te duci unde este subtitrarea si o tragi cu mouse-ul in film.

| adrianhasde a răspuns:

Iti spun eu: Dai subtitrarea filmului pe care il cauti si sa fii atenta la denumirea exacta a filmului downloadat de tine pentru a gasi subtitrarea exacta. Iti recomand subtitrarile de pe regielive.ro
Eu folosesc bsplayer pentru a vedea filmele, si daca nu intra direct subtitrarea in film, dai click dreapta-options si alegi load subtitle si dupa ce ai gasit-o dai ok si va merge.

| denisa_2911 a răspuns:

Cauta pe strong sau pe orice program sau pe net...scrii subtitrare si numele filmului, e simpluhappy... sper ca ti-am fost de ajutorhappy.
pop!
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii cu mouse-ul de subtitrare si o bagi in film. Adica o pui in film direct, fara niciun open... dupa ce ai pornit filmuL.happy

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Pai intri pe subtitrari.ro, cauti titlul filmului si o descargi... dupa acea o pui direct pe film.