| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cum pun o subtitrare la un film?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depunde ce player ai. Dai click dr pe player, adica pe film in timp ce ruleza, dupa dai la subtitle si dai add

| dannyel86 a răspuns:

Daca subtitrarea are aceeasi denumire cu filmul, atunci player-ul, in mod normal, o incarca automat. Sau tine click stanga apasat pe fisierul subtitrare, pe care il tragi peste film, dupa ce deschizi secventa video in player. Ori o poti adauga in player din meniul acestuia (Add subtitle sau alte optiuni legate de subtitrare).

| userul7200 a răspuns:

Cauta subtitrarea pe RegieLive, o descarci, si cand e descarcata deschizi filmul si tragi fisierul descarcat in film.