| Annelise a întrebat:

Cum conectez ipad2ul la internet? am incercat cu wifi si nu merge

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Intri in configurari, apoi dai pe wifi si vezi sa fie pornit. Îți dai seama asa:dacă e pornit are chestia aia albastra in dreapta acolo unde scrie wifi. Dacă e pornit, atunci incepe singur automat sa caute rețele si o sa îți apară numele lor. Apesi pe rețeaua pe care o vrei si s-ar putea sa îți ceara parola. Introduci parola corecta si apoi o sa meargă. Dupa aceea, când vei vrea sa te conectezi alta data, ipadul tau va recunoaște rețeaua si se va conecta singur de fiecare data.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In carticica lui ar trebui sa ati arate cum faci sa-l conectezi la net.